Transfer çalışmaları devam ediyor! İşte Beşiktaş’ın golcü listesi…

Beşiktaş Yönetim Kurulu ara transfer döneminde forvet bölgesine takviye yapmayı planlıyor.

Transfer çalışmaları devam ediyor! İşte Beşiktaş’ın golcü listesi…
A+
A-
2 Ocak 2020 13:50

Teknik Direktör Abdullah Avcı’nın raporu doğrultusunda harekete geçen yönetim kurulu, çalışmalarını hızlandırdı.

Forvet transferi için bir liste oluşturan yönetim kurulu ve Abdullah Avcı; Mario Balotelli, Simone Zaza, Pedro Guilherme ve Cenk Tosun isimlerini listenin başına yazarken alternatif isimleri de sırada bekletiyor.

Beşiktaş’ın listesinde bu dörtlü dışında Hugo Rodallega, Mitchy Batshuayi, Alfred Finnbogason, Jonathan Kodjia, Michael Krmencik, Silvere Ganvoula ve Yohan Boli gibi isimlerde yer alıyor.

Bütçe durumuna göre hareket etmeyi planlayan yönetim, ara transfer döneminde önceliğini forvet bölgesi olarak belirledi.

GundemBesiktas.com

YORUMLAR

  1. Cenk Cemil dedi ki:

    Bunların hiç birini almaya gerek yok ! Gidin Altayda oynayan gçen yılın gol kralı Portekizli Marco Paixao’yu alın…Adam her iki ayağıyla ve terazi gibi kafasıyla leblebi gibi goller atıyor. Üstelik gol atmayı çok basitleştirmiş bir oyuncu… Asla heyecan ve stres yapmıyor topları kalecilerin uzanamayacağı yerlere bırakıyor. Bence Beşiktaş bu adamı almalı !.. İkinci olarak da takıma hücuma yönelik orta saha oyuncusu lazım. Yani, hem orta sahayı çekip-çevirecek hem de golcü olacak ! Alın size onun için de isimsiz bir kahraman yazıyorum. Makedonyanın Vardar Kulübünde oynayan Makedon Daniel Avramovski ! Ljajiçi verin adamalr koşa-koşa bu adamı kulübün kapısına kadar getiriler !