Yalnız adam

Beşiktaş Genel Kurul Üyesi Masis Kuyumcu, GundemBesiktas.com okurları için yazdı.

Yalnız adam
A+
A-
6 Ekim 2022 00:34

Fransız hoca için başlarda 5 hafta kalamaz dedikleri hoca 5. haftada takımı lider yapmıştı. O zaman susanlar, Başakşehir , İstanbulspor ve Fenerbahçe maçları sonrası bu kalemşörler hemen kalemlerini bilemeye başladılar ve tozlanmış eski yeni ne varsa bir potpuri yapıp sayfalarına sürdüler,sürmeye de devam ediyorlar.Artık öyle bir hal aldı ki Fransız hoca kime formayı verse eleştiriler hemen başlıyor.

Hoca oyuncu değiştiriyor niye değiştirdi, değiştirmez niye değiştirmedi. Ne yapsın kısıtlı yedek kulübesine rağmen elinden geleni yapmaya çalışıyor, geç yapılan kadro mühendisliğini bahane etmeden işini yapmaya çalışıp, Beşiktaş tarihinin en yalnız bırakılan hocası olarak görevine devam etmeye çalışıyor.

Fenerbahçe’nin şuan için 1 puan üzerinde takım, onlar hocasını övüyor, Beşiktaş taraftarları hocasını yerden yere vuruyor.

Maçtan önce “Fenerbahçe bu hoca ile Beşiktaş’ı sahadan siler diyen kişiler, şimdi hoca yüzünden Siyah-Beyazlılar kazanamadı diyor.

Gedson yerine Delle Alli oynamalı diyenler,Delle Alli sahada isteneni veremediğini görünce , Gedson varken neden oynattı o oynar diye faturayı hocaya kesiyor.

Redmond yedekte olur o oynamalı diyenler , onu oynatır bu sefer bu kadar geç Redmond’u kenara neden aldı diye eleştirirler.

Bazıları da N’koudou oynar eleştirir beğenmez, oynatılmadığı zamanda o olsa maçı Beşiktaş kazanırdı diyor.

Sanki Ghezzal’ın sakatlanması , Necip’in hataları, Daha evvel Ersin ve Emre’nin yediği goller onun hatası gibi hocasını yerden yere vuran bir taraftar grubu sosyal medyada oluşmuş durumda ..

Lucescu’ya ,Del Bosque’ye bir lakap takıp yazı yazanlar Valerien Ismael’e de beden eğitimi hocası demeye başladılar.
Böyle yaratılan bir ortamda başarı da gelirse Fransız hocanın heykelini dikmek lazım.

Masis KUYUMCU/GundemBesiktas.com 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.