Yine mi Mirsad Türkcan?

Emirhan İlkhan transferinde söz sahibi olan ve taraftarlardan büyük tepki toplayan Mirsad Türkcan, Beşiktaş’ın ilgilendiği Ozan Tufan’ın da menajeri.

Yine mi Mirsad Türkcan?
A+
A-
5 Ocak 2023 16:50

Beşiktaş yönetimi, Emirhan İlkhan’la ilgili yaşanan süreçte aktif bir rol oynayan menajer Mirsad Türkcan ile hiçbir şekilde çalışmama kararı aldı. Fakat ismi Beşiktaş ile anılan Ozan Tufan’ın da Mirsad Türkcan’a ait olduğu bilinen menajerlik şirketi ile çalıştığı biliniyor.

Bu transferin gerçekleşmesi durumunda Mirsad Türkcan’ın çalıştığı bir futbolcu tekrar takım içerisinde yer alacak. Emirhan İlkhan gibi geleceği parlak bir oyuncuyu türlü planlarla Beşiktaş’tan koparan Türkcan, Siyah Beyazlı taraftarlardan yoğun tepki almıştı.

Mirsad Türkcan ile bir daha asla çalışmayacaklarını söyleyen Beşiktaş yönetiminin, Ozan Tufan transferinde nasıl bir yol izleyecekleri ise merak konusu.

MİRSAD TÜRKCAN KİMDİR?

Türkiye’de Efes Pilsen, Ülkerspor ve Fenerbahçe formaları giyen eski milli basketbolcu Mirsad Türkcan, son yıllarda futbolcu menajerliği yapmasıyla adından söz ettirdi. FutureBall adlı menajerlik şirketiyle çalışan Türkcan, Enes Ünal, Cengiz Ünder, Vedat Muric, Ozan Tufan, Emirhan İlkhan, Allahyar Sayyadmanesh, Danijel Aleksic, Okan Kocuk gibi birçok futbolcunun menajerlik işleriyle ilgileniyor.

GundemBesiktas.com / Gökhan Önel

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.