ABİSAD Antakya için yola çıkıyor!

Ülkemizde yaşanan deprem felaketinin ardından Beşiktaş’a bağlı olan dernekler bölgedeki çalışmalarını son sürat devam ettiriyor.

ABİSAD Antakya için yola çıkıyor!
A+
A-
22 Şubat 2023 17:37

Adana Beşiktaşlı İş İnsanları Derneği (ABİSAD) deprem bölgesinde yardıma ihtiyaç duyulan bölgeler için seferberliğini devam ettiriyor. Başkan Sitemkar Bolsoy’un önderliğinde gerçekleştirilen çalışmalarla birlikte bölgedeki ihtiyaçlar özverili bir şekilde giderilmeye çalışılıyor.

Deprem felaketinin yaşandığı ilk günden bu yana çalışmalarını sürdüren ve bu zamana dek birçok yardımda bulunan Adana Beşiktaşlı İş İnsanları Derneği, bu kez kendi olanaklarıyla temin ettikleri jenaratör, gıda ve yardım malzemelerini birinci elden dağıtmak üzere yarın Hatay, Antakya’ya doğru yola çıkıyor.

Ayrıca ABİSAD geçtiğimiz Perşembe günü de  Başkan Ahmet Nur Çebi’nin katılımlarıyla birlikte bölgedeki yardımlarını dağıtmıştı. Bölgedeki yardımları birinci elden vatandaşlarımızla buluşturmuştu.

Samandağ bölgesinde de yardımlarını sürdüren ABİSAD yine Beşiktaş ile koordineli bir şekilde toplamda 2000 kişi kapasiteli bir çadırkent kurulumunu gerçekleştirmişti.

GundemBesiktas.com ÖZEL HABER

ETİKETLER: , , ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.