Ahmet Nur Çebi: Yaptıklarımız, yapacaklarımızın teminatıdır

“Bırakmam Seni Türkiye’m” kampanyasının tanıtımında Ahmet Nur Çebi, önemli açıklamalarda bulundu.

Ahmet Nur Çebi: Yaptıklarımız, yapacaklarımızın teminatıdır
A+
A-
10 Mart 2023 12:59

Depremzedeleri yalnız bırakmayan ve onlara desteğini sürdüren Beşiktaş’ta başkan Ahmet Nur Çebi, “Bırakmam Seni Türkiye’m” kampanyasının tanıtımında açıklamalarda bulundu.

“Bırakmam Seni Türkiye’m” kampanyasına yönetim kurulu olarak 10 milyon TL bağışladıklarını ve Beşiktaş olarak en az 6 bölgeye 6 okul yapmayı planladıklarını duyuran Çebi, “Yaklaşık 170 yurt içi 140 tane yurt dışı derneğimizin el birliğiyle verdiği destek Beşiktaş açısından çok değerli. Yardım malzemelerinin ihtiyaç sahiplerine ulaşması, bizim için huzur vericiydi. Yaptıklarımız, yapacaklarımızın teminatıdır” dedi.

Play-off iddialarını yanıtlayan Ahmet Nur Çebi, “Play-off ile ilgili ne yazılı ne sözlü bir konuşmamız söz konusu olmamıştır. Herhangi bir talebimiz, bir açıklamamız olmadı” diye konuştu.

Vodafone Park’ın depreme dayanıksız olduğuna dair çıkan haberleri de değerlendiren Çebi, “Ben Vodafone Park’ın depreme dayanıklılığından eminim. Gerekli tetkikler Spor Bakanlığı’nda var” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Türkiye Gazetesi

YORUMLAR

  1. Cenk Cemil dedi ki:

    Yav, ne yaptın başkan ? Geçen sezon bitimine 8 maö kala getirittiğin Ismael Hoca, Spor Basınının ve Yazarlarının hışmına uğradı ve sen de onalra uydun adamı kovdun ! Yerine dayatılan Şenol Hoca da bugün itibariyle öyle bir eksantiriklik sergiliyor ki, Dünya Karmasına seçilen oyuncuları bile beğenmiyor ! Bu Hoca ile takım karanlıktan asla çıkmaz diyorum! Boşa zaman kaybetmeyin !