Modern Çağ Koleji

Başkan Akpolat öğrencilerin karne heyecanına ortak oldu

Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat, Lütfi Banat İlkokulu’nda düzenlenen karne törenine katıldı. Öğrencilerin karne heyecanına ortak olan Başkan Rıza Akpolat, miniklere ara tatili verimli geçirmeleri tavsiyesinde bulunarak Dünya Çocuk Edebiyatı’nın önde gelen eserlerinden oluşan kitap seti hediye etti.

17.01.2020
A+
A-

2019-2020 Eğitim ve Öğretim yılının ilk yarısı bugün tamamlanırken ülkede bütün öğrenciler karne heyecanı yaşadı. Beşiktaş’ta da Lütfi Banat İlkokulu’nda karne töreni düzenlendi.

Beşiktaş Kaymakamı Önder Bakan, Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat, Beşiktaş İlçe Milli Eğitim Müdürü Nesrin Kakırman da düzenlenen törene katılarak öğrencilerin karne heyecanına ortak oldu. Sunuculuğunu minik ilkokul öğrencilerinin yaptığı törende Lütfi Banat İlkokulu öğrencileri korosu sömestr tatiline özel en güzel şarkılarını seslendirdi. Öğrencilerin halk oyunu gösterisi de düzenlediği program katılımcılardan büyük beğeni topladı. Tören sonrası Başkan Rıza Akpolat tek tek sınıfları gezerek öğrencilere yarıyıl tatilini verimli geçirmeleri konusunda tavsiyelerde bulunarak, Dünya Çocuk Edebiyatı’nın önemli eserlerinden oluşan kitap seti hediye etti.

BAŞKAN AKPOLAT: ‘’TÜM ÖĞRENCİLERİMİZİ SÖMESTR ÇOCUK FESTİVALİMİZE BEKLİYORUZ’’
Törende konuşan Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat, ‘’Bir tatil dönemi başlıyor. Öğrencilerimiz inşallah bu tatil döneminde önce dinlenecekler, sonra eğlenecekler ama en önemlisi bu tatil döneminde kitap okumayı unutmayacaklar. Biz Beşiktaş Belediyesi olarak bir dünya klasikleri serisi hazırladık. Öğrencilerimize onları vereceğiz. Onun dışında 25-28 Ocak tarihleri arasında Akatlar Kültür Merkezi’nde bir ‘Sömestr Çocuk Festivali’ hazırladık. Orada sinema filmleri, çocuk oyunları ve tiyatro gösterileri olacak. Bunun yanı sıra bilim okulları, bilim atölyeleri olacak. Oraya da bütün velilerimizi öğrencilerimizi de bekliyorum. Tüm öğrencilerimize başarılar diliyorum ‘’ dedi.

GundemBesiktas.com

#BırakmamSeni
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.