Berkay Yılmaz için dikkat çeken sözler!

Beşiktaş’ta Samet Aybaba’nın yardımcısı Emrah Bayraktar, Radyospor’a konuştu.

Berkay Yılmaz için dikkat çeken sözler!
A+
A-
14 Aralık 2023 20:27

Radyospor’da Özgür Sancar’ın canlı yayın konuğu olan Bayraktar, ”Emir Şiranlı ile futbol şubesinde görev alacağız. Samet Hoca takımla ilgili teşhisi koydu seviyeyi arttırmak için. Taraftalarımız hiç kuşku yok ki daha iyi bir Beşiktaş izleyecek.

Şu anda A takımda bulunan tüm akademi oyuncuları ile daha önce Beşiktaş’ta altyapı koordinatörü olduğum dönemde çalıştım. Bu oyuncuları kulübümüze kazandırmıştık.” şeklinde konuştu.

“Samet Hoca’nın varlığı çok büyük bir önem arz ediyor”

Samet Hoca kariyeri boyunca genç oyunculara çok fırsat vermiştir. Şimdi A takımdaki genç oyuncularımız için Samet Hoca’nın varlığı çok büyük bir önem arz ediyor” dedi.

“Berkay Yılmaz takip ettiğimiz bir oyuncu”

Beşiktaş’ın transfer gündeminde olan Freiburg’da oynayan gurbetçi futbolcu Berkay Yılmaz’ın beğendikleri bir oyuncu olduğunu belirten Bayraktar, “Evet Berkay beğendiğimiz, takip ettiğimiz bir oyuncu.

“Böyle yetenekli oyuncuları takip edeceğiz”

Yeni dönemde böyle yetenekli oyuncuları da takip edeceğiz. Sol bek oynuyor. Bildiğimiz ve takip ettiğimiz bir oyuncu” şeklinde konuştu.

“Çok başarılı olacağımıza inanıyorum”

Emrah Bayraktar son olarak, “Beşiktaş’ın içinden yetişmiş Samet Aybaba ve Feyyaz Uçar’ın futbolun başında olması Beşiktaş’ın geleceği çok önemli. Çok başarılı olacağımıza inanıyorum” dedi.

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.