Beşiktaş Camiası iftar yemeği’nde bir araya geldi!

Beşiktaş JK Genel Kurul Üyesi Mehmet Oşar, iftar yemeği düzenledi.

Beşiktaş Camiası iftar yemeği’nde bir araya geldi!
A+
A-
20 Mart 2024 00:15

Beşiktaş JK Genel Kurul Üyesi bunun yanında Küçük Ayasofya Spor Kulübü ve Sicil Başkanı Mehmet Oşar’ın düzenlediği iftar yemeğine iş, siyaset ve spor camiasının önemli isimleri katılım gösterdi. Bu isimlerden bazıları; Beşiktaş Divan Kurulu 2. Başkanı Turgay Pirinç, Disiplin Kurulu Başkanı Avukat Ahmet Akpınar, Disiplin Kurulu Üyesi Sinan Kömürcü, Denetim Kurulu Başkanı Gökhan Tiryaki idi. İftar yemeğinde, Erdal Karacan, Levent Çifter, Şener Yurdakul, Koray Büyükasar ve Oğuz Giray gibi eski yöneticiler de bulunuyordu. Beşiktaş ve Milli Takım’da forma giyen Erkan Avseren de davete gelerek dikkatleri üzerine çekti. GundemBesiktas.com İmtiyaz Sahibi Çağrı Oral da iftar yemeği organizasyonuna katılanlar arasındaydı.

Organizasyonda mikrofonu eline alan, Küçük Ayasofya Başkan Vekili Kadir Asım Oşar; “Küçük Ayasofya Kulübü olarak Türk gençliğine hizmet etmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Bu yılki geleneksel yemeğimizde her yıl olduğu gibi Beşiktaş ailesinin bizlerle birlikte olması hepimize güç veriyor.” dedi.

İftar yemeğinde bulunan CHP Fatih Başkan Adayı Mahir Polat da yaptığı konuşmada; “Her zaman amatör futbola desteğimizi sürdüreceğiz.” demecinde bulundu.

GundemBesiktas.com

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.