Beşiktaş Emlakjet, Bursaspor’a da acımadı!
Beşiktaş Emlakjet, Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi’nin 18. haftasında Akatlar’da Bursaspor ile karşılaştı.
![Beşiktaş Emlakjet, Bursaspor’a da acımadı!](https://www.gundembesiktas.com/wp-content/uploads/2024/01/besiktas-emlakjet-bursaspor-info-yatirim_980_000001_edit_408263267565828.jpg)
Mücadelenin ilk periyodunu 20-11 önde bitiren Beşiktaş Emlakjet, ikinci periyotta da etkin performansını sürdürerek Mücadelenin ilk devresini 42-28 önde kapattı.
İkinci devrede de, ilk devrede olduğu gibi rakibine karşı üstünlük kuran Siyah-Beyazlı ekip son periyoda 60-42 önde girdi. Son periyotta farkı arttırmayı başaran Beşiktaş Emlakjet, rakibini 88-59 devirdi.
Bu sonuçla Beşiktaş Emlakjet, ligde üst üste beşinci galibiyetini almış oldu.
YORUMLAR