Beşiktaş Erkek Basketbol Takımı, Nov Yapı ile yola devam ediyor

Beşiktaş Basketbol Takımı’nın geçtiğimiz sezon da sponsorlarından olan Nov Yapı, bu sezonda da siyah beyazlılar ile olan sponsorluk anlaşmasına devam edecek.

Beşiktaş Erkek Basketbol Takımı, Nov Yapı ile yola devam ediyor
A+
A-
21 Eylül 2023 11:39

Beşiktaş JK’nın resmi internet sitesi üzerinden yapılan açıklamayla birlikte Nov Yapı’nın Beşiktaş Erkek Basketbol Takımı ile olan sponsorluk anlaşmasının devam edeceği duyuruldu.

Nov Yapı, bu sezonda da Erkek Basketbol Takımı’nın forma sırt sponsoru olarak Beşiktaş JK’ya katkıda bulunmaya devam edecek. 

Nov Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Solmaz, geçtiğimiz günlerde Beşiktaş Erkek Basketbol Takımı ile yaptıkları anlaşmayla ilgili olarak GundemBesiktas.com’a özel açıklamalarda bulundu. Selahattin Solmaz, konuyla ilgili yaptığı açıklamalarda;

‘ Beşiktaş camiasına hayırlı uğurlu olsun. Bizim adımıza da hayırlı uğurlu olsun. Bu sene erkek basketbol takımımızın daha başarılı olacağına canı gönülden inanıyoruz, hedefimiz şampiyonluk. Destek olmaya devam ediyoruz. Geçen yıl olduğu gibi bu yıl da camiamızın ve takımımızın yanındayız. Beşiktaş armasının olduğu her yerde biz firmamız olarak olacağız, olmaya da devam edeceğiz inşallah. ‘ ifadelerini kullandı.

GundemBesiktas.com

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.