Beşiktaş JK Genel Kurul Üyesi Onur Bozkurter, Marmara Ereğlisi Belediye Başkan Adayı oldu

31 Mart’ta yapılacak yerel seçimler öncesi Beşiktaş camiasının tanınan isimleri de gündeme geliyor.

Beşiktaş JK Genel Kurul Üyesi Onur Bozkurter, Marmara Ereğlisi Belediye Başkan Adayı oldu
A+
A-
8 Mart 2024 15:10

Beşiktaş JK Genel Kurul Üyesi Onur Bozkurter, CHP’nin Tekirdağ Marmara Ereğlisi Belediye Başkan Adayı oldu.

Onur Bozkurter’in adaylığı Siyah-Beyazlı camiada da dikkat çekti.

ONUR BOZKURTER KİMDİR ?
21.06.1985 tarihinde Marmaraereğlisi Sultanköy’de doğan Mustafa Onur Bozkurter, eğitimini Bahçeşehir Üniversitesi – İletişim Fakültesi ardından Londra LSİ’de lisan okuyarak tamamladı.

18 yaşında CHP üyeliği ile siyasi hayatına başlayan M. Onur Bozkurter, sırasıyla Bakırköy Gençlik Kolu Yöneticiliği, CHP İstanbul – Yeşilköy Mahalle Birim Başkanlığı, CHP Bakırköy İlçe Başkan Yardımcılığı, Referandum Seçimlerinde Genel Merkez Kampanya Koordinasyon Yöneticisi, Türkiye’nin her ilinde miting organize ve parti konuşmacılığı ve sayısız delegelikler ile geliştirdi.

2014-2018  Bakırköy Belediye Başkan Danışmanı, 2019 Marmaraereğlisi CHP belediye başkan aday adayı, 2023 CHP Tekirdağ İl Delegesi oldu.

2024 Yerel Seçimlerde Tekirdağ ili Marmaraereğlisi ilçesi CHP Belediye Başkan Adayıdır.

Siyasi hayatının yanı sıra genç bir iş insanı olan Bozkurter, BJK Kongre Üyesi, Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Üyesi ve Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği (ÇYDD) üyesidir.

MARMARAEREĞLİSİ’NDE ONUR BOZKURTER RÜZGARI

Trakya’nın en önemli Antik yeri Marmaraereğlisi’nde yeni dönemde genç ve başarılı bir iş insanı Onur Bozkurter konuşulmaya başlandı.

Başarılı iş insanı Onur Bozkurter’in adaylığı ile yerel seçimlerde Marmaraereğlisi’ne Belediye Başkanı olacağı ve ilçeyi gerçek değerine, Türkiye’nin en önemli turizm cennetine çevireceğine kesin gözü ile bakılıyor.

20 yıllık CHP ve siyaset geçmişi onu belediye başkan danışmanlığına kadar getirdi. Onur Bozkurter eski Ereğli’den günümüze gelen bir ailenin mensubu.

Doğduğu yeri unutmayan önemli genç ve başarılı bir iş insanı olan Onur Bozkurter ile birlikte Marmaraereğlisi’nin kendi kabuğunu kıracağı ve ülkemizin en önemli antik şehrinin gün yüzüne çıkarılıp dünyada ses getirileceğine inanılıyor.

Yerel seçimlerde CHP’nin Marmaraereğlisi Belediye Başkan adayı olan Onur Bozkurter’in ilçeyi tekrar CHP belediyeleri arasına katması hedefleniyor.

GundemBesiktas.com

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.