BJK-Kabataş Vakfı Okulları yeni eğitim öğretim yılına hazır

BJK-KABATAŞ VAKFI Okulları, anaokulundan üniversiteye bir okullaşma hareketinin ilk ateşini Çamlıca Kampusü’nde yakıyor!

BJK-Kabataş Vakfı Okulları yeni eğitim öğretim yılına hazır
A+
A-
9 Ağustos 2019 19:22

Başkan Fikret Orman, bugün Çamlıca kampüsünü ziyaret ederek 2019-2020 eğitim öğretim yılı hazırlıkları hakkında vakıf icra kurulu ve okul yöneticilerinden bilgi aldı.

Başkan Fikret Orman, Yönetim Kurulu Üyeleri Hakan Özköse ve Serkan Yazıcıoğlu’nun da yer aldığı ziyarette okulun fiziki donanımı hakkında detaylı bilgi aldı.

Orman; BJK-KABATAŞ VAKFI Başkanı Hasan Anıl Cansızoğlu, İcra Kurulu Üyeleri; Aydın Uz, Kubilay Salihvatandaş, Cihat Kumuşoğlu, Eğitim Koordinatörü Selçuk Dereli ve Kampüs Müdürü Tekin Baransel ile eğitim altyapısı hakkında görüşmeler gerçekleştirdi.

Beşiktaş ve Kabataş Camialarının geleneklerinden aldığı değerler ile kurulan BJK-KABATAŞ VAKFI Okulları, 2019-2020 eğitim-öğretim yılında öğrencileriyle buluşmaya hazır.

BJK-KABATAŞ VAKFI Okulları, yüz yıllık ortak bir değeri paylaşan iki camianın çağdaş eğitime, bilim-sanat- kültür ve sporla sahip çıkma hedefinde yürüme kararlılığı olarak ortaya çıkıyor.

BJK-KABATAŞ VAKFI Okulları, değerlerini geleceğe taşıyan, yaşamın her alanında kendi yeteneklerini kullanarak farklı bakış açıları sunan, çağdaş, dünya dillerine hakim öğrenciler yetiştirmeyi hedefliyor.

Yetkinlik temelli, yaşam merkezli, merak duygusu besleyen, bugünün ve yarının becerileri ile donanmış, duyarlı çağdaş ve yurtsever nesiller yetiştirme misyonuyla kurulan BJK-KABATAŞ VAKFI Okulları, 9 Eylül 2019 tarihinde öğrencileri ile buluşmak için tüm hazırlıklarını tamamlıyor.

Bjk.com.tr

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.