Beşiktaş’a iki defanstan üzücü haber!

Beşiktaş’ın üzerindeki kara bulutlar bir türlü dağılmıyor. Savunmasında ciddi sorunlar yaşayan Kartal sakatlığı iki kurban daha verdi.

Beşiktaş’a iki defanstan üzücü haber!
A+
A-
31 Ekim 2023 20:15

Bodo Glimt maçında sakatlık problemi yaşayan Arthur Masuaku’nun sol uyluk arka adalesinde gerilme ve kanama, Omar Colley’in ise sol dizinde eklem sıvısı artışı ve diz içi yağ dokuda ödem tespit edildiğini duyuruldu.

Siyah-beyazlı kulüpten yapılan açıklamada, “Futbol takımımızın Bodo Glimt ile oynadığı müsabakada, sol uyluk arka adalesinde ağrı hisseden Arthur Masuaku’nun MR görüntülenmesinde uyluk arka adalesinde (Biseps Femoris) gerilme ve kanama, aynı müsabakada sol dizinde ağrı olan Omar Colley’in MR görüntülemesinde, efüzyon ve hoffa sendromu (eklem sıvısı artışı ve diz içi yağ dokuda ödem) tespit edilmiştir. Arthur Masuaku ile Omar Colley’in tedavilerine sağlık ekibimiz tarafından başlanmıştır” ifadeleri kullanıldı.

Colley’in yaklaşık 1 ay, Masuaku’nun ise 2-3 hafta sahalardan uzak kalacağı bildirildi. Buna göre Colley, kasım ayının son günlerinde, Masuaku ise en erken 15 Kasım’da takımla çalışmalara başlayabilecek.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.