Beşiktaş’ın eski yöneticisinden büyük itiraf! Kulüp 5 yıldır kira bile alamıyor

Beşiktaş’ın eski Asbaşkanı Serhan Çetinsaya, geçtiğimiz gün düzenlediği basın toplantısında dikkat çekici açıklamalarda bulundu. Çetinsaya’nın Beşiktaş kulübünün kiraya verdiği alandan 5 yıldır kira alamadığını söylemesi gündem yarattı.

Beşiktaş’ın eski yöneticisinden büyük itiraf! Kulüp 5 yıldır kira bile alamıyor
A+
A-
12 Eylül 2023 11:21

Geçtiğimiz haftalarda Beşiktaş’taki görevinden istifa eden Serhan Çetinsaya, 11 Eylül Pazartesi günü düzenlediği basın toplantısında hem istifası hem de yaşadığı süreç hakkında yaptığı açıklamalarla büyük bir ses getirdi.

Beşiktaş’ın eski yönetim kurulu üyesi Serhan Çetinsaya, kulüpte yaşanan birçok sorunu dile getirirken, özellikle de gayrimenkul konularında kulübün uğramış olduğu zararları anlatması dikkat çekti. Çetinsaya, yaptığı flaş açıklamalarda;

‘ Kulüp olarak beklemek ve takipsizlik sorunu yaşıyoruz. Fulya AVM de bunlardan bir tanesi. Kiracı yoksunluğu mevcut olan ve istenilen düzeyde verim alınabilen bir yer değil. Yine Akatlar’da hala süren bir halı saha problemimiz var. Onu da çözüme kavuşmaya yakın durumda bıraktık. Fulya olayı da farklı bir sorun teşkil ediyor. Kira sözleşmesi ve süre gelen zaman içerisinde komik bir rakam ödeyerek orada bulunan bir kiracı sorunumuz var. Buna benzer takipsizlikler neticesinde Çilekli Tesisleri’nden 5 yıldır kira alınamıyor. Beşiktaş veren değil, alan taraf olmalıdır. Hele de böyle bir ekonomik durumda. Bunları söyleme sebebim, herkes Beşiktaş’ın sırtından geçinen insanları bilsin durumu görsün istiyorum. ’ ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.