Beşiktaş’ta sol bek arayışı sürüyor

Masuaku yerine sol bek arayışını sürdüren Beşiktaş, Sambacı için temasa geçti.

Beşiktaş’ta sol bek arayışı sürüyor
A+
A-
22 Şubat 2023 09:32
 Transfer çalışmalarını sürdüren Beşiktaş, Masuaku’nun opsiyonunun kaldırılmaması ihtimaline karşı önceliği sol bek mevkiine verdi. Siyah-Beyazlılar, daha önce de gündemine gelen Felipe Jonatan için kulübü Santos ile temasa geçti.
 Harekete geçen Kara Kartal, bu transferde Cruzeiro ile yarışıyor. Santos Başkanı Andres Rueda’nın Brezilyalı futbolcuya karşılık yaklaşık 4,5 milyon Euro bonservis bedeli talep ettiği iddia edildi. Sözleşmesinin bitmesine 2,5 sene kalan Sambacı için Beşiktaş ile Santos arasındaki görüşmelerin hızlanması bekleniyor.
(Kaynak: Fotomaç)
https://www.youtube.com/watch?v=eqson8-ewQk
YORUMLAR

  1. Cenk Cemil dedi ki:

    Sol bekte oynadığı her maçta takımın sol tarafı koridor yaptıran Umut Meraş var ya ! Ne diye başka sol bek arıyorsunuz şaşkın ördekler ! Beşiktaş Düşmanı Spor Yazarları ve Spor basını desteğiyle, Ismaelle birlikte takıma gelen kim varsa şutlamak istiyorlar ! Önce en faydalı transfer Weghorst gitti, Yani adete kovuldu ! Şimdi sırada başarılı maçlar çıkardığı için Dünya karamsına seçilen Fas’lı Saiss ve takımın >Adriano’dan sonra doğru-dürüst bir sol bek göremediği Masuaku var ! Bilindiği gibi bu iki isim de Ismael Hoca ile birlikte gelmişti ! Bütün dünya beğense de Beşiktaın içindeki Spor Yazarı görümündeki yılanlar ve Şenol Hoca takım için düşünmediği şeklindeki eksantirik açıklamalarla bu adamlar Beşiktaştan uzaklaştırılmak isteniyor ! Yönetim de seyrediyor ! Bana öyle geliyor ki, tezzamanda bu yönetim de Şenol Hocayla birlikte takımdan kovulacaklardır ! Görüşeceğiz !