Beşiktaş’tan Hasan Arat’ın projelerine yanıt niteliğinde açıklama geldi!

Beşiktaş’tan yapılan resmi açıklamayla birlikte, Başkan Adayı Hasan Arat’ın geçtiğimiz günlerde açıklamış olduğu projelere yanıt geldi.

Beşiktaş’tan Hasan Arat’ın projelerine yanıt niteliğinde açıklama geldi!
A+
A-
24 Kasım 2023 17:01

Beşiktaş JK Başkan Adayı Hasan Arat, geçtiğimiz günlerde gerçekleştirmiş olduğu lansmanda projelerinden bahsetmişti. Arat’ın açıklamış olduğu emeklilik ve Beşiktaş app projesinin ardından kulübün resmi açıklama yapması çok konuşuldu.

Hasan Arat, emeklilik sistemiyle ilgili olarak açıklamış olduğu projesinde;

Beşiktaş’ın Dijital APP uygulamasını geliştireceğiz. Beşiktaş bireysel emeklilik fonunu kuracağız. Bu proje Beşiktaş’a yılda 25 milyon dolar para getirecek. Beşiktaş uygulaması sayesinde özel şartlarda kredi kullanabilecek. Dünyanın önde gelen bankalarla ve yönetim şirketiyle prensip anlaşmasına vardık. Kazanılan puanlar tokena dönüştürülecek.‘ ifadelerini kullanmıştı.

Beşiktaş JK’dan bugün yapılan resmi açıklamada ise emeklilik konusuyla ilgili olarak;

HDI Fiba Emeklilik ve Hayat A.Ş. ile Kulübümüz arasında 13.02.2023 tarihinde “Beşiktaş Bireysel Emeklilik Planı” sözleşmesi imzalanmış olup, BES fon/fonları kuruluş işlemleri ve ilgili mevzuatın öngördüğü süreç ilgili firma tarafından yürütülmeye devam etmektedir. Birleşik Ödeme Sistemleri ve Elektronik Para A.Ş. (United Payment) ile Kulübümüz arasında 13.06.2023 tarihinde Mobil Uygulama Dünyası (App) konusunda sözleşme imzalanmış olup, proje süreci ilgili firma tarafından yürütülmektedir. Bu uygulama ile üyelik, dijital cüzdan, ödeme sistemleri, katma değerli finansal sistemler, taraftar platformu, Kartal Yuvası erişimi, Kids Club, haberler/bilgi bankası, IWallet/Kampanyalar, fiziksel ön ödemeli kart, gamification gibi ürün ve hizmetler taraftarımızın kullanımına sunulacaktır. Uygulamanın 2024 yılının ilk yarısında hayata geçmiş olması planlanmaktadır. Paribu Teknoloji Anonim Şirketi ile 01.08.2023 tarihinde imzalanan sözleşme ile Beşiktaş Token taraftarımızın kullanımına sunulmuştu. Anılan sözleşme gereği, whitepaper kapsamında belirlenen faydaların yönetileceği bir uygulama (App), 2024 yılının ilk yarısında hayata geçecek şekilde Paribu firması tarafından hazırlanmaktadır.‘ ifadelerine yerildi.

Kulübün yaptığı açıklama, Hasan Arat’a cevap olarak nitelendirildi.

GundemBesiktas.com

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.