Bolu Beşiktaşlılar Derneği’nden Anıtkabir çıkartması!

Beşiktaş’ta Başkan Hasan Arat, Yönetim Kurulu üyeleri ve taraftarlar Anıtkabir’i ziyaret etti.

Bolu Beşiktaşlılar Derneği’nden Anıtkabir çıkartması!
A+
A-
24 Aralık 2023 01:20

Bolu Beşiktaşlılar Derneği’nden Anıtkabir çıkartması

Bolu Beşiktaşlılar Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri hafta sonunda Beşiktaş Jimnastik Kulübü yeni yönetimiyle Atatürk’ün huzuruna çıktı. Anıtkabir’e binlerce Beşiktaşlı akın etti.

Siyah-Beyazlılar’ın yeni başkanı Hasan Arat, yönetim ve taraftar dernekleriyle birlikte Atatürk’ün huzuruna çıkarken, Bolu Beşiktaşlılar Taraftarlar Derneği Yönetim Kurulu üyeleri de Anıtkabir’deki yerlerini aldı. 23 Aralık Cumartesi günü 81 ilden binlerce Beşiktaşlı taraftarın yer aldığı etkinlikte Bolu Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Hüseyin Kayalıoğlu ile birlikte Genel Sekreter Mustafa İşcan, yönetim kurulu üyeleri Ahmet Yoltaş, Levent Özkan, Hüseyin Demir, Suat Taşkın ve Cevat Büyükkırlı da yer aldı.

“EN BÜYÜK HAYALİM” DİYEREK AÇIKLAMIŞTI

Hasan Arat seçilmeden önce verdiği bir ropörtajda en büyük hayalim diyerek Anıtkabir’e çıkmak istediğini söylemişti. İşte Arat’ın o sözleri: Başkan seçilir seçilmez, en doğru tarihte, Türkiye’nin her yerinden binlerce Beşiktaşlı, talebeler, üniversiteliler, sporcular, takımlarımız hepsi ile birlikte binlerce kişiyle Anıtkabir’e gitmek istiyoruz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.