Kandıra Beşiktaşlılar Derneği, Ramazan’a özel jestte bulundu
Kandıra Beşiktaşlılar Derneği, Ramazan ayında ihtiyaç sahiplerini unutmadı.
![Kandıra Beşiktaşlılar Derneği, Ramazan’a özel jestte bulundu](https://www.gundembesiktas.com/wp-content/uploads/2023/03/Kandira-Besiktaslilar-Dernegi.jpeg)
Spora verdiği destekle öne çıkmasının yanı sıra sosyal sorumluluk projelerinde de sık sık gündem olan siyah-beyazlılarda Kandıra Beşiktaşlılar Derneği, anlamlı bir jeste imza attı.
GundemBesiktas.com’un edindiği bilgiye göre; Kandıra Beşiktaşlılar Derneği, bu yıl dördüncüsünü düzenlediği Ramazan kolisi desteğinde 200’ü aşkın ihtiyaç sahibine ulaşarak yardımları dağıtımını gerçekleştirdi.
GundemBesiktas.com
YORUMLAR