Kendi küçük, jesti büyük olan Beşiktaşlı
Beşiktaşlı minik taraftar, afetzedeleri unutmadı ve deprem bölgesi için bağışta bulundu.
![Kendi küçük, jesti büyük olan Beşiktaşlı](https://www.gundembesiktas.com/wp-content/uploads/2023/02/minik-taraftarimizdan-anlamli-yardim_980_000001.jpg)
Afetzedelerin yaraların sarmak hedefiyle Vodafone Park’ta devam eden yardım toplama çalışmalarına Beşiktaşlı Ebubekir’in desteği damga vurdu. Kendi küçük jesti büyük olan Siyah-Beyazlı minik taraftar, kumbarasında biriktirdiği paraları depremden etkilenen vatandaşlar için Beşiktaş JK Yönetim Kurulu Üyesi Murat Kılıç’a teslim etti.
GundemBesiktas.com
YORUMLAR