ÖZEL | Hürser Bey kendisine verilen hakları suistimal etti

Beşiktaş camiasında dün yapılan Seçimli Genel Kurul’un yankıları sürüyor.

ÖZEL | Hürser Bey kendisine verilen hakları suistimal etti
A+
A-
13 Mayıs 2019 16:24

Beşiktaş Kulübünde dün yapılan Seçimli Genel Kurul’da Fikret Orman yeniden başkan seçildi.

Seçimli Genel Kurul’dan bir gün önce yapılan İdari ve Mali Genel Kurul’da Divan başkanlığına seçilen Atıf Keçeci, GundemBesiktas.com’a önemli açıklamalarda bulundu.

Atıf Keçeci’nin GundemBesiktas.com Haber Müdürü Rıdvan Kaya’ya yaptığı açıklamalar şu şekilde;

Hürser Tekinoktay’ın kendisine verilen hakları suistimal ettiğine vurgu yapan Keçeci,

”Ben Beşiktaş’ta yıllardır kongreleri idare ediyorum. Sözlerim bazı kişileri tatmin etmez ama ben kimseyi memnun etmek için konuşmam.

Hürser Tekinoktay benim düzenimde görev yapmış bir isim. Cumartesi günü hakkı olmamasına rağmen ona konuşma hakkı verdim ama Hürser Bey bunu kötüye kullandı.

Salonda elektrikler kesildi, Hürser Bey olayları çarpıtarak ‘konuşma hakkımı elimden aldılar’ dedi.

Ben kendisine  sürekli yardımcı olmaya çalıştım ama Hürser Bey bunu suistimal etti.

Projelerini anlatmak yerine tıpkı bir piyanist şantör gibi 50 dakika boyunca bizleri meşgul etti.

Kongre divanına 2 tane muhalif isim almak istedim, Ünal Ceval teklifimi kabul etti ama Seyit Ateş ‘bizim dönek diye adımız çıkar’ diyerek oğlunu yollamadı ve bizi reddetti.

En çok kızdığım şey ise Hürser Bey’in algı yaratmak istemesi oldu. Ben kendisini dün kenara çekip olay çıkarmaması için uyardım ama kendisi benim sözlerimi açıktan mikrofonla söyledi ve ortalığı karıştırmak istedi.

Hürser Bey dün 1521 oy almadı, oy veren kişiler Hürser Bey’e destek olmak için değil Fikret Orman’a muhalefet olmak için oy kullandılar.” dedi.

Atıf Keçeci konuşmasına şu sözlerle devam etti:

”Beşiktaş’a 4.5 milyon euro para geldi, bu para ile personellerin maaşları ödenecekti. Borcu yok kağıdı istendi, tüm personeller imza verdi fakat Şenol Güneş imza vermedi.”

Beşiktaş yönetiminde genç isimlerin görev yapması gerektiğine vurgu yapan Keçeci ;

”Beşiktaş’ta genç yöneticiler görev yapmalı. Zamanında rahmetli Süleyman Seba’ya yaşlandın, görevi bırak gençler gelsin diyenlerin başında yer alıyordum. Bugünde bu fikrimin arkasındayım” diyerek konuşmasını sonlandırdı.

GundemBesiktas.com / ÖZEL HABER

ETİKETLER: ,
YORUMLAR

  1. Anonim dedi ki:

    Siz Hurser Tekinoktay a boylesine asilsiz ve arkasindan konusuyorken Anc nin size saldirttigi soforu lcln ve Cebi icin konusmalarunda size olan saygili konusmasinda Bir kere daha Hurser Tekinoktay in buyuklugunu gorduk . Iste fark bu , asalet soydan gelir sonradan para ile alinmaz. Buyuksun hocam beyefendiligin ve karekterinle her gecen gun buyuyorsun. Anc vs. 5268 lerin,derneklerin ve renkli uyelerin sayesinde secim alirlar. Hurser Tekinoktay gercek taraftarin baskanidir.