Genius Hotel İstanbul

Sompo Sigorta, Beşiktaş’ın şort ve konç sponsoru oldu

Geçtiğimiz yıllarda Beşiktaş Erkek Basketbol Takımımı’nın isim sponsorluğunu yapan Sompo Sigorta, 2021-22 sezonunda Beşiktaş Futbol A Takımımı’nın şort ve konç sponsoru oldu.

14.09.2021
A+
A-

Beşiktaş Kulübü ile Sompo Sigorta arasındaki sponsorluk anlaşmasının imza töreni; Başkan Ahmet Nur Çebi ile Sompo Sigorta CEO’su Recai Dalaş’ın katılımıyla Vodafone Park’ta gerçekleştirildi.

İmza töreninde; Pazarlama ve İş Geliştirmeden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Enis Ulusoy, Basketbol ve Gayrimenkul Geliştirmeden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Umut Şenol ile Sompo Sigorta Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Orhan ile Pazarlama Yöneticisi Murat Özgür de yer aldı.

Ahmet Nur Çebi, törende yaptığı konuşmada şunları söyledi:

“Sözlerime; çocuklarımızın ve gençlerimizin fiziksel ve zihinsel olarak spor aracılığıyla gelişiminde ülkemizin lokomotif kurumu Beşiktaş Jimnastik Kulübü Başkanı olarak spora yatırım yapan markalara teşekkür ederek başlamak istiyorum.

Gelişen ve büyüyen spor dünyasında sponsorluğun önemini bilen Türkiye’nin ilk spor kulübü olan Beşiktaş’ın Sompo Sigorta ile beş yıl önce basketbolda başlayan iş birliğini bugün futbola da taşıyoruz.

2021-2022 sezonunu kapsayacak anlaşmamızla Futbol A Takımımız, Süper Lig ve Ziraat Türkiye Kupası’nda Sompo Sigorta logolu şortlarımız ve konçlarımız ile sahalarda olacak. Sompo Sigorta ile iş birliğimizin ülkemizin futbolda uluslararası alanda ihtiyacı olan puanları toplamayı, yine şampiyon olmayı, kupalar kazanmayı hedeflediğimiz yeni sezonda bize katkı sağlayacağına inanıyoruz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.