Takım arkadaşlarının beklentisine yanıt verebilecek bir futbolcu

Sabah yazarı ve A Spor yorumcusu Murat Özbostan, Beşiktaş’ın yeni golcüsü Weghorst’la ilgili değerlendirmelerde bulundu.

A+
A-
6 Temmuz 2022 09:09

Özbostan şunları iletti:

BEŞİKTAŞ ÇOK ISRAR ETTİ

Oyuncunun CV’sine bakarsak hemen her şeyin pozitif olduğunu görebiliriz. Tabi bu transferin şu tarafı da var… Beşiktaş çok ısrar etti. Weghorst’un peşini bırakmadı. Masada, oyuncuyu çok istediğini her şekilde ortaya koydu. Yine, taraftarın sosyal medya paylaşımları, oyuncuya yönelik söylemleri de benzer şekilde…

WEGHORST VERDİĞİ SÖZÜ TUTTU 

Gerçekçi olmak gerekir. Weghorst, ailesinden dolayı başta gelmek istemedi. Eşinin ikna edilme süreci, Beşiktaş’ın bu konuda Weghorst’un ailesini, eşini bilgilendirmesi ve ikna etmesi değerli… Daha sonra oyuncunun kulübünün onu Amerika’da başka bir kulübe satma gibi düşünceleri, pazarlık durumları oldu.

Weghorst orada verdiği sözü tuttu, ilkeli davrandı ve Beşiktaş’a geldi..

TAKIM ARKADAŞLARININ BEKLENTİSİNE YANIT VEREBİLECEK BİR OYUNCU 

Hollandalı oyuncu, Ismaël hocanın sistemine, oynatmak istediği sisteme uygun bir isim. Yani, baktığımızda pres yapan, her şeyden önce istekli, sürekli oyunun içinde olan bir profil görüyoruz.

Çalışkan, yardımsever, yani sahadaki Beşiktaşlı oyuncuların, takım arkadaşlarının beklediği her şeye yanıt verebilecek bir futbolcu.

Beşiktaş için hayırlı olsun. Böylesine istekli davranılmasının ardından bu oyuncunun gelmiş olması hem ligimiz adına hem Beşiktaş adına bence çok önemli bir artı bir değer. Ve özellikle de Beşiktaşlıları heyecanlandıracak bir futbolcu.

 

 

 

 

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.