Vodafone Park’tan tırlar yollanmaya devam ediyor

Beşiktaş, Vodafone Park’ta toplanan yardımlar hakkında açıklama yaptı.

Vodafone Park’tan tırlar yollanmaya devam ediyor
A+
A-
9 Şubat 2023 09:21

Depremzede vatandaşlar için AFAD ve halkla dayanışma içerisine giren Beşiktaş, resmî internet sitesi üzerinden Vodafone Park’taki son durumu bildirdi. Açıklamanın tamamı şöyle:

“Benzersiz bir dayanışma örneği sergileyen taraftarlarımızla vatandaşlarımızın ulusumuzu yasa boğan deprem felaketinin ardından ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın kullanımlarına sunulmak üzere gönderdikleri malzemelerin gönüllülerimizin üstün gayretleri sonucunda tırlara yüklenerek deprem bölgesine sevk edilmesi işlemi tüm hızıyla devam etmektedir.

Beşiktaş JK olarak, devletimizin ve milletimizin yanındayız. Aziz milletimizin birlik ve beraberlik içinde depremin neden olduğu yaraları en kısa sürede saracağına yürekten inanıyoruz.

Depremzede vatandaşlarımızın yardımına koşan taraftarlarımızla vatandaşlarımıza, Vodafone Park Deprem Yardım Merkezi’nde zorlu hava koşullarına aldırış etmeden görev yapan gönüllülerimize sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.

Vodafone Park Deprem Yardım Merkezi’nin ihtiyaç malzemeleri kabul etmeye devam ettiğini hatırlatırız. Yardım malzemelerinin deprem bölgesine hızlıca transferi için tasniflerinin en kısa sürede yapılması önem taşımaktadır. Bu nedenle yardımsever vatandaşlarımızdan gönderecekleri malzemelerin içeriği ile ilgili bir bilgi notunu Vodafone Park Deprem Yardım Merkezi’ndeki gönüllülerimizle paylaşmalarını rica ederiz.

İhtiyaç listesi:

Çadır içi soba
Uyku tulumu
Standart ve termal battaniye
Cep ısıtıcısı
Yedek şarj üniteleri ve powerbank
Termal içlik
Kışlık eldiven/ Bere/ Atkı
Polar battaniye, polar ara katman
Kalın kazak
Kışlık bot ve çorap
Bebek maması
Hijyen malzemeleri,
El feneri, kalem pil (2A/3A)
Termos-mug
Uzay battaniye
Sıcak su torbası
Enerji bar
Işıldak
Ateş ölçer
Temizlik malzemesi
Çocuk bezi
Paket gıdalar

Vodafone Park: Vişnezade Mahallesi Kadırgalar Caddesi No:1 Vodafone Park Otopark Girişi Kat:1 34357 Beşiktaş – İstanbul”

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.