Yavru Kartal’a büyük sürpriz

Bolu Beşiktaşlılar Derneği süpriz kutlamalara ev sahipliği yapmaya devam ediyor. yavru Kartal Oğuzhan Arlı 3 yaşına Beşiktaşlılar Derneği’nde düzenlenen özel bir kutlama ile girdi.

Yavru Kartal’a büyük sürpriz
A+
A-
19 Mayıs 2023 17:56

Bolu Beşiktaşlılar Derneği’nde yapılan kutlamada Oğuzhan Arlı’nın annesi Miray Arlı ve babası Burak Arlı’nın yanında, Dernek Başkanı Hüseyin Kayalıoğlu ve eşi, Dernek Yöneticisi Mustafa İşcan ve çok sayıda davetli yer aldı.

Bu özel gecede dernek ışıl ışıl süslenirken, yaptırılan özel Beşiktaş logolunun mumlarını üfleyen yavru kartal Oğuzhan Arlı’nın heyecanı gözlerinden okunuyordu. Beşiktaş marşlarıyla renklendirilen gece davetlilere verilen ikramlar ve çektirilen hatıra fotoğraflarıyla göz doldurdu. Gece ve etkinlikle ilgili bir değerlendirme yapan Beşiktaşlılar Dernek Yöneticisi Mustafa İşcan, “Bu gece çok anlamlıydı. Yavru kartallara küçük yaşlarda Beşiktaş sevgisini aşılamak istiyoruz. Bu ve bunun gibi etkinlikler için derneğimiz kara kartal sevdalılarını bekliyor.

Başkanımız Hüseyin Kayalıoğlu ve biz yöneticiler olarak derneğimizde önemli etkinlikler yapmaya devam edeceğiz. Bunun yanında Beşiktaş’ımızın Bolu’da tüm branşlarda kamp ve maç programlarında da desteklemeye devam edeceğiz. Tüm Beşiktaşlıları derneğimize davet ediyoruz” dedi.

Barış GÜZELTÜRK / GundemBesiktas.com

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.