Ahmet Nur Çebi – Valerien Ismael görüşmesinin perde arkası ortaya çıktı

Önce kaptanlar, ardından yönetici arkadaşlarıyla görüşen Başkan Ahmet Nur Çebi, Fransız hocaya destek verdi.

Ahmet Nur Çebi – Valerien Ismael görüşmesinin perde arkası ortaya çıktı
A+
A-
22 Eylül 2022 14:43

Beşiktaş’ta gözler 2 Ekim’de oynanacak F.Bahçe maçına çevrilirken; Başkan Ahmet Nur Çebi son iki haftada yaşanan puan kayıpları nedeniyle eleştiri oklarının hedefi haline gelen teknik direktör Valerien İsmael’e sahip çıktı.

Başkan Çebi, önce takımın saha içindeki lider futbolcularla bir araya geldi, ardından Sportif Direktör Ceyhun Kazancı ile bir görüşme yaptı.

Çebi, nerede  hata yapıldığı konusunda bilgiler alırken, karşılıklı değerlendirmelerde bulundu.

Görüşmenin ardından konuşulanları yönetici arkadaşlarıyla paylaşan Başkan Çebi, “Kötü gidişatın bir sorumlusu olmalı” eleştirilerine, “7 maçta 1 kez kaybettik. Bu, abartılacak bir durum olmamalı” yanıtını vererek sabırlı olunması gerektiğini ifade etti.

SADECE SAHA İÇİNE ODAKLAN

Başkan Ahmet Nur Çebi, son olarak da milli ara nedeniyle Almanya’ya giden ve dün İstanbul’a dönen Valerien İsmael’le bir araya geldi.

Fransız teknik adama; kaptanlar, sportif direktör ve yöneticilerinin konuşmalarından bir özet geçen Başkan Çebi şu ifadeleri kullandı:

“Lige iyi başladık ama son iki haftada bir düşüş olduğu da doğru. Futbolda sadece kazanmak yok elbette. Ancak Beşiktaş çok büyük kulüp ve burada her daim galibiyet istenir, iyi futbol istenir. Senin de bunu istediğini biliyorum. Sakın moralini bozma. Eleştiri dünyanın her yerinde var. Eleştirilere kulaklarını tıka, biz sana sonuna kadar güveniyoruz. Sadece işine yani saha içerisine odaklan…”

Kaynak:Fotomaç

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.