Genius Hotel İstanbul

Başkan Ahmet Nur Çebi’den flaş açıklamalar!

Beşiktaş Kulübü Başkanı Ahmet Nur Çebi gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu.

15.01.2020
A+
A-

Başkan Ahmet Nur Çebi’nin yaptığı açıklamalar şöyle; ”Buradan tekrar ifade ediyorum bahsi geçen futbolcuyla görüşmemiz olmadı. Menajerler bu dönemlerde çok aktif oluyorlar. Kendileri bize önerdi. Halen bu konunun kamuoyunda olmasına anlam veremiyorum. TFF limitleriyle ilgili kapı açılmadan transfer konuşmak bir anlam ifade etmez.

Sayın Ürkmezgil benim ağabeyim. Kendisiyle uzun süre çalıştım. Son iki sene şikayet etmekten başka bir şey yapmadık. Ama bugün bakıyorum şikayetlerden muzdarip değilmiş gibi ifadeler hakim. Kendisini aradım, ‘yanlış anlaşıldım’ dedi. Ahmet Ürkmezgil efendinin sanırım bize bir kırgınlığı var. AVM ile ilgili sanırım. O konuyla ilgili verdiği mücadeleyi biliyorum, kendisine de teşekkür ederim.

Biz geldiğimizde futbol A.Ş’nin asıl harcamalarını ifade eden futbolcu transferlerinin yönetim kurulu karar defterlerinde alınmadığı ve dolayısıyla orada yöneticilik yapan yöneticilerin bu olaylarla ilgili sorumluluğunun olmadığını ifade ettik. Eğer var ise Ahmet Bey bize getirir, ayrı değerlendiririz.

Her konuyu biliyorsa bilmek başka bir şey, onaylamak farklı bir şey. Onayı varsa lütfen kendisi açıklasın. Bunu herkesin bilmesinde fayda var.”

(ajansspor)

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.