Beşiktaş baştan aşağıya değişiyor! 7 transfer geliyor

Beşiktaş’ta gelecek sezon büyük bir değişim yaşanacak. Bu sezon ilk 11’de oynayanların bir çoğu ile yollar ayrılacak. Valerien Ismael de bu nedenle kendi sistemine uygun oyuncuları transfer edecek.

A+
A-
11.05.2022

Fransız teknik adam, bu sezon kadrosunda bulunan Rachid Ghezzal ve Emirhan İlkhan’ı ideal 11’inde düşünüyor. Yine sezon sonu takıma katılacak olan Gedson Fernandes’in de orta sahadaki yeri garanti. Valentin Rosier de sağda alternatifsiz. Ancak diğer 7 bölge için alternatifli bir kadro kurulması planlanıyor.

Ersin Destanoğlu ve Rıdvan Yılmaz’dan bonservis geliri elde edilmesi düşünülüyor. Bu yüzden yerlerine isim bakılıyor. Yine stoper üçlüsünün tamamen değişmesi gündemde. Ancak Valerien Ismael, bu bölgede yabancı kuralı nedeniyle de Serdar Saatçı’yı düşünüyor.

Yine Josef De Souza’nın da orta sahadan çok stoper alternatifi olarak kadroda tutulması gündemde. Sol kanada ve santrafor bölgesine de takviyeler yapılacak.

Valerien Ismael ve Ceyhun Kazancı, planladıklarını hayata geçirebilirlerse, Beşiktaş’ın 11’i gelecek sezon bambaşka bir görünüme bürünecek.

Kaynak: Fotospor

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.