Beşiktaş, Ersin Destanoğlu için 10 milyon Euro’luk teklif bekliyor

Rıdvan Yılmaz için Frankfurt’la anlaşan Beşiktaş, bir diğer genç yeteneği Ersin Destanoğlu’nu da Avrupa’ya göndermeye yeşil ışık yaktı. Yönetim, menajerler aracılığıyla tekliflerin getirildiği oyuncu için 10 milyon Euro’luk resmi öneri bekliyor.

A+
A-
19.06.2022

Beşiktaş forması altında sergilediği performansla Avrupa ekiplerinin dikkatini çekti Ersin Destanoğlu…

Üç kupalı sezonun ardından özellikle Fransız ekiplerinin ilgisi fazlasıyla artmıştı. Ersin’in adı Nice, Lyon ve Lille gibi takımlarla anılmaya başlanmıştı. İtalya’dan Torino, Avusturya’dan Salzburg ve Almanya’nın Schalke takımları 21 yaşındaki eldivenin durumunu takip ediyor. Ancak bu zamana kadar Beşiktaş takımına gelmiş resmi bir teklif yok.

Menajerler aracılığıyla yaklaşık 6 milyon Euro’luk bir teklif yapılacağı konuşulurken, Beşiktaş Yönetimi bu konuda sert bir tutum sergiliyor.

Önünü açacağız’ vurgusu…

Başkan Ahmet Nur Çebi, “Rıdvan’da olduğu gibi Ersin’in de önünü açacağız” dese de Beşiktaş’ın bu transferden beklentisi 10 milyon Euro civarında bir rakam… Güncel piyasa değeri de 10 milyon Euro olarak gösterilen Ersin Destanoğlu’nun, Beşiktaş ile sözleşmesi ise gelecek yaz sona eriyor. İlerleyen günlerde Ersin konusunda da sıcak gelişmelerin yaşanması bekleniyor.

Kaynak:Fanatik

 

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.