Beşiktaş iyi yolda, Valerien Ismael’e sabretmek lazım

Spor yorumcusu Güvenç Kurtar, ASPOR’da Beşiktaş değerlendirdi.

Beşiktaş iyi yolda, Valerien Ismael’e sabretmek lazım
A+
A-
19 Ekim 2022 12:14

“Beşiktaş iyi yolda, Valerien Ismael’e sabretmek lazım”

Güvenç Kurtar;

Valerien Ismael’in sezon başından itibaren maçlarına baktığım zaman, geçen seneki maçlarınıda izledim “Beşiktaş’ın hocası değil!” çok acemi genç hoca olarak gördüm, Beşiktaş’ın hocası değil öyle düşünüyorum ama şu anda, şu durumda Beşiktaş’ın iki tane stoperi Tayyip ve Saiss ikisi oynarsa gerisi önemli değil Beşiktaş işi götürür, yenemeyeceğide bir takım yok.

Bu takımın hocası değil filan diyordum ama sabretmek lazım önündeki Galatasaray böyle olursa, bu üç maçınıda alır Beşiktaş.

O gücü var.

Weghorst sakat, Ghezzal sakat ama onların yerine Redmond, Muleka, N’Koudou, Cenk Tosun var, Beşiktaş’ın fazla bir sıkıntısı yok. Del Alli biraz daha forma girer, Salih iyi oynuyor, Josef ve Gedson var. Sol bek Masuaku belki hata yaptı ama yinede beğendiğim futbolculardan bir tanesi. Beşiktaş’ın bu işleri kurtaracak gücü var.

ETİKETLER:
YORUMLAR

  1. Cenk Cemil dedi ki:

    Ismaele elbetteki sabretmek lazım ! Ama, Sergenisltlerin ve Şenolistlerin Beşiktaşın bütçesini yağmalamak isteğini nasıl gidereceksin ? Adamlar, bu iki isimde de bi cacık olmayacağını bile-bile Beşiktaşın altını oymakla meşguller !