Beşiktaş JK Başkan Adayı Serdal Adalı’dan seçim öncesi çarpıcı açıklamalar!

Beşiktaş JK Başkan Adayı Serdal Adalı, Kapalıçarşı ziyaretinde Gündem Beşiktaş mikrofonlarına açıklamalarda bulundu. Beşiktaş JK Başkan Adayı Serdal Adalı’nın açıklamalarının detaylarını sizlerle paylaşıyoruz.

Beşiktaş JK Başkan Adayı Serdal Adalı’dan seçim öncesi çarpıcı açıklamalar!
A+
A-
17 Kasım 2023 10:04

Beşiktaş JK Başkan Adayı Serdal Adalı, Kapalıçarşı ziyaretinde Gündem Beşiktaş mikrofonlarına açıklamalarda bulundu. Serdal Adalı, seçim çalışmalarının çok iyi gittiğini vurguladı.

”Camiadan gelen istekler ve talepler doğrultusunda aday oldum!”

Beşiktaş JK Başkan Adayı Serdal Adalı, camiadan gelen istekler ve talepler doğrultusunda aday olduğunu söylerken, her gittiği etkinlikte ve organizasyonda bu isteği hissettiğini söyledi.

”Camiayı bir arada tutmaya çalışacağım.”

”Hesap soracak mısınız?” Sorusuna Beşiktaş JK Başkan Adayı Serdal Adalı, ”Benim amacım hesap sormak değil değil camiayı bir arada tutmak. Eğer ki kim Beşiktaş’a kötülük yapar, zarar verirse o zaman hesabını sorarız.” Şeklinde yanıt verdi.

”Yönetim kurulunda olmak istemediğimi defalarca ifade ettim.”

Beşiktaş JK Başkan Adayı Serdal Adalı, daha önceden Beşiktaş JK Başkan Adayı Hasan Arat’la 5-6 defa görüşme gerçekleştirdiklerini, bu görüşmeler doğrultusunda yönetim kurulunda yer almak istemediğini söylediğini ifade etti. Beşiktaş JK Başkanı Serdal Adalı, ”Camiadan talep gelirse başkan adayı olurum.” Diyerek yanıt verdiğini mikrofonlarımıza aktardı.

”Başkanı genel kurul seçer.”

Beşiktaş JK Başkan Adayı Serdal Adalı, Beşiktaş JK Başkan Adayı Hasan Arat’ın sözlerine üzerine, ”Camia sizi isterse başkan yapar. Sabaha kadar dolaşın, açıklayın yine de başkan olamazsınız. Camianın sizi istemesi talep etmesi gerekiyor. Lafı başka yerlere çekmeye ve çekilecek hale getirmeye gerek yok.” Diyerek tartışmalara noktayı koydu.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.