Beşiktaş, Paribu ile yapılan anlaşmayı resmen açıkladı

Uzun zamandır taraftarlar arasında konuşulan kripto projesi sonunda gerçekleşti. Beşiktaş Token'ları 26 eylül tarihinde Paribu üzerinden ön satışa çıktı.

Beşiktaş, Paribu ile yapılan anlaşmayı resmen açıkladı
A+
A-
26 Eylül 2023 18:02

CAMİAMIZ BUNU BEKLİYORDU

Başkan Ahmet Nur Çebi “Camiamız bunu bekliyordu, biz de doğru zaman ve doğru iş birliğini bekliyor ve araştırıyorduk. En önemli kaygımız, taraftarlarımızın ve token ürünümüze teveccüh gösterecek insanların zarar görmemesi için yeterli koşulların oluşmaması;
kendimizce güvenilir bir partner bulamamamızdı. Özellikle bu yeni alanda en çok ihtiyaç duyulan şey güvendir ve biz, milyonlarca taraftarın sorumluluğunu taşıyan bir kurumuz. Açıkçası 120 yıllık kültürümüze uygun bir sorumluluk üstlendik ve en sağlıklı ortamın oluşmasını bekledik. Paribu, teminat mektubu başta; tüm yasal ve mali sorumluluklarını ortaya koydu. Paribu’yu da etraflıca araştırdık. Sektörün öncü firmalarından biri ve taraftar token’larını ilk listeleyen, bu alanda en yüksek hacme ve yaygın kullanıma sahip olan ve daha önce de bu alanda proje üretmiş bir şirket.” İfadelerini kullandı.

Beşiktaş Token nasıl alınabilecek?
Paribu’da hesabı bulunan kullanıcılar, hesabındaki TL bakiyesi yeterli olduğu takdirde 26 Eylül itibarıyla Beşiktaş Token için talepte bulunabilecekler.

Beşiktaş token ile yararlanılabilecek bazı avantajlar;

tahsis edilmiş her iki tesiste de yer alacak özel tribünde maç izleme imkânı

– Özel ağırlama paketleri ile maç izleme imkânı
– Özel kurgulanmış stat turuna katılım
– Özel kurgulanmış tesis turuna katılım
– Antrenman izleme ve takım ile tanışma
– Deplasman maçlarında takım ile seyahat etme
– Öncelikli bilet alım hakları
– Özel tribünde maç izleme imkânı
– Kulüp başkanı, yönetim kurulu, sporcular ile tanışma
– İmza törenlerine katılım
– Yapılacak anketlere katılarak kararlara etki etme

 

Paribu CEO’su Yasin Oral, ön satışı başlattıktan sonra şu ifadeleri kullandı: “Türkiye’nin ilk ve en büyük futbol kulüplerinden Beşiktaş ile kurduğumuz bu iş birliğinden mutluluk duyuyoruz. Paribu olarak taraftar token’larını ilk listeleyen ve bu alanda iş birlikleri kurup proje geliştiren bir teknoloji şirketiyiz. Blokzincir teknolojisinin spor dünyasıyla entegre olması, her iki sektör için de büyük bir önem taşıyor. Pek çoğunuzun bildiği gibi fan token’lar aracılığıyla taraftarlar, kulüplerinin geleceğine daha çok etki etme imkânına sahip olabiliyor. Beşiktaş taraftarının, Beşiktaş Token ile gücünü daha da büyüteceğine inanıyoruz. Beşiktaş Token’ın tüm taraftarlar ve spor dünyası için hayırlı olmasını diliyorum.”

ETİKETLER: , ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.