Beşiktaş’ın Tüpraş anlaşmasının 3 yıllık parasını kırdırdılar!

Hasan Arat, H-Talks Youtube kanalında önemli açıklamalarda bulundu.

Beşiktaş’ın Tüpraş anlaşmasının 3 yıllık parasını kırdırdılar!
A+
A-
10 Kasım 2023 23:30

İşte Hasan Arat’ın sözleri:

“20 seneden beri aynı ekibin içinden başkanlar çıkıyor. Değişen hiçbir şey yok. O zamanlar ligde bir karar verileceği zaman kulüpler Beşiktaş’ta toplanırdı, raconu Süleyman Abi keserdi. Enteresan bir gücü vardı Beşiktaş’ın.”

“BEŞİKTAŞ’I BUNDAN SONRA BEŞİKTAŞLILAR YÖNETECEK”

“Beşiktaş’ı plazalardan dizayn etmeye çalışıyorlar, halkın takımı olduğunu unuttular. Sürekli karşıma kimi çıkaracaklarını tartışıyorlar, korkmayın altınız birden gelin karşıma. Bana kimse parmak sallayamaz, açık söylüyorum. Cesaret ister, o cesaretin de kimsede olduğunu düşünmüyorum. Yapamazlar. Yönetim Kurulu’nda mutlaka eski futbolcu olacak ve futboldan sorumlu olacak. Beşiktaş’ı bundan sonra Beşiktaşlılar yönetecek.”

“TÜPRAŞ ANLAŞMASINI KIRDIRDILAR”

Beşiktaş’ın Tüpraş anlaşmasının 3 yıllık parasını kırdırdılar. Geçmişten hesap soracağım diye geldiler ama şimdi hepsi kucak kucağa… Direkt olarak maddi olarak her şeyi biliyorum. Ertesi gün 25 milyon dolar lazım diye haber yapan arkadaşlar var, bu işlere bulaşmasınlar, futbolcu haberlerini yazsınlar, yönetimden gelen dedikoduları yazsınlar.

“DÜNYACA ÜNLÜ BİR TEKSTİLCİ…”

“Kartal Yuvalarını rehabilite etmemiz gerekiyor. Sırf bundan sorumlu yöneticimiz olacak.Bu yönetici arkadaşımız dünyaca ünlü bir tekstil firmasının sahibi. Beşiktaş’ın Bankalar Birliği ile yaptığı anlaşma sağlıklı bir anlaşmadır. Transfer gizli yapılır,burası yöneticilerin şov alanı değil. 4.5 yıldır kulüpte görevlisin seçime ramak kala çıkıp alınan bir çok karara muhalif olduğunu söylüyorsun her şeyden önce başkanına ayıp söylediğin…”

“MEDYA MENSUPLARI KİMSENİN ADAMI OLMASIN”

“Her gelen teknik direktör kendi transferini yapamaz, kulübün bir politikası olmalı. Teknik direktörle istişare edilir, son kararı kulüp verir. Beşiktaş basın mensupları, Beşiktaş medyası kimsenin adamı olmasın. Beşiktaş’ın adamı olsunlar. Görüştüğüm kulüpler var, hemen hemen her gün görüşüyorum. Bir çoğunun sahibi zaten benim arkadaşım. Onlardaki modellemeleri çok ciddi anlamda alıyoruz.”

“STADIN AKUSTİK SORUNU ÇÖZÜLECEK”

“Benim hayalimdeki Beşiktaş büyüyen Beşiktaş. Derneklerin 81 ile yayıldığı, mağazaların 81 ile yayıldığı, ilçelere yayıldığı bir Beşiktaş. Sınıflarda daha fazla çocukların olduğu bir Beşiktaş. Tekrar kanatlarını açarak uçacak,maviliklere kendini sürecek,kutlamalarını yapacak bir Beşiktaş. Türkiye’de ve Avrupa’da başarılı olacak bir Beşiktaş. Stadın ses ve akustik sorunu çözülecek. Daha çok ses çıkacak.Taraftarların daha rahat oturabileceği bir proje ile ilgili de bir mimar ile anlaştık.”

 

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.