Beşiktaş’ta Divan Kurulu Mazbata Töreni Yapıldı

Beşiktaş’ta 17 Eylül’de gerçekleştirilen Divan Kurulu Seçimi’nde yeniden Divan Kurulu Başkanlığına seçilen Tevfik Yamantürk ile Divan Başkanlık Kurulu Üyeleri, Vodafone Park’ta düzenlenen törenle mazbatalarını aldılar.

Beşiktaş’ta Divan Kurulu Mazbata Töreni Yapıldı
A+
A-
21 Eylül 2022 21:50

Başkan Ahmet Nur Çebi mazbata töreninde önemli açıklamalarda bulundu:

“Kulübümüz, hayırlısıyla geçtiğimiz Cumartesi günü çok önemli bir seçimi tamamlamıştır. Bu seçimin sonucunda Tevfik Yamantürk ile arkadaşları, Divan Kurulumuzu temsil etmek üzere görev almışlardır. Kendilerini tebrik ediyorum, Camiamıza hayırlı olsun. Camialar kalabalıktır, özellikle Beşiktaş çok kalabalıktır. Kalabalıkların temsili, o kalabalıkların seçtikleri temsilciler tarafından yapılmaktadır. Dolayısıyla biz yönetimi, kurullarımızın başkan ve üyeleri de kendi alanlarını yöneterek güzide Camiamızın kendilerine verdikleri yetkileri, sağlıkla sıhhatle yerine getireceklerdir. Fikir ayrılıkları olsa da herkes koltuğa oturanlara saygı göstermeli ve Beşiktaş’a hizmet etmeyi amaç edinmelidir. Amacımız Beşiktaş’ı en iyi şekilde yönetmek. Bunun yolu birlik ve beraberlikten geçiyor. Mayıs ayındaki seçimden sonra “Bu sezonu özellikle birlik ve beraberlik sezonu ilan edelim” dedim. Kurullarımız ve taraftarlarımızla birlik ve beraberliğimizi sürdüreceğimiz hayırlı bir sezon diliyorum.”

Yeniden Divan Kurulu Başkanı olarak seçilen Tevfik Yamantürk’de Mazbata Töreni’nde konuştu:

“Bu makamlarda hiçbirimiz kalıcı değiliz. Bunun bilinci içinde görev süremizi tamamlayacağız. Geçmiş dönemde yapmış olduğumuz uygulamalara devam edeceğiz. Allah utandırmasın. Bu koltuğun emanet olduğunu unutmadan çalışmaya devam edeceğiz. İnşallah utanmadan, mahcup olmadan görevimizi bizden sonra gelecek olanlara teslim edeceğiz.”

Tevfik Yamantürk’e mazbatasını Başkan Ahmet Nur Çebi ile birlikte Disiplin Kurulu Başkanı Ahmet Akpınar takdim etti.

Fethi Hinginar’a mazbatasını, İkinci Başkanımız Engin Baltacı ile Divan Başkanlık Kurulu Seçimi Toplantı Divan Üyesi Özcan Kesim takdim ettiler.

Fethi Hinginar, Fikret Kuzucu’nun mazbatasını, Asbaşkan Serhan Çetinsaya ile Divan Başkanlık Kurulu Seçimi Toplantı Divan Üyesi Zeynep Ertuğrul’dan aldı.

Turgay Pirinç’e mazbatasını Genel Sekreter, Sponsorluk ve Pazarlama, İnsan Kaynakları ve İdari İşlerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Mehtap Mutluşan Ferah ile Divan Başkanlık Kurulu Seçimi Toplantı Divan Üyesi Ercüment Kali takdim ettiler.

İlhan Gölvan mazbatasını, Sayman Üye, Mali İşler, Finans ve IT’den Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Murat Kılıç ile Divan Başkanlık Kurulu Seçimi Toplantı Divan Üyesi Kemal Atılman’dan aldı.

Korkut Soydan’a mazbatasını, Dernekler ve Sosyal Tesislerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Ali Bayrak ile Divan Başkanlık Kurulu Seçimi Toplantı Divan Üyesi Zeynep Ertuğrul takdim ettiler.

Haluk Özgerçek mazbatasını, Vodafone Park Stadyumu ve Taraftar İlişkilerinden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Bilgihan Sürmen ile Divan Başkanlık Kurulu Seçimi Toplantı Divan Üyesi Özcan Kesim’den aldı.

Mazbata töreni, mazbataların takdiminin ardından hatıra fotoğrafı çekilmesiyle sona erdi.

Öte yandan, Tevfik Yamantürk’ün Başkanlığında ilk toplantısını gerçekleştiren Divan Başkanlık Kurulumuzda İkinci Başkanlığa Fethi Hinginar, Genel Sekreterliğe ise Turgay Pirinç seçildiler.

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.