Beşiktaş’ta Welinton ve Montero konusunda sürpriz gelişme!

Siyah-beyazlı yönetim yazın gönderemediği Welinton ve Montero ile ara transfer döneminde yollarını ayıracak. Bu hamlenin ardından teknik heyetin de raporu doğrultusunda bir sağ stoper için düğmeye basılacak.

Beşiktaş’ta Welinton ve Montero konusunda sürpriz gelişme!
A+
A-
20 Eylül 2022 10:45

Milli araya İstanbulspor beraberliği ile giren Beşiktaş’ta teknik direktör Valerien Ismail yaptığı değişikliklerle bir kez daha eleştiri oklarının hedefi olurken, yönetim hem bu konuyu masaya yatırdı hem de devre arasındaki transfer planlamasını yapmaya başladı.

Kartal’ın öncelikle rotası ise en çok problem yaşadığı bölge olan, sağ stoper…

Yeni oyuncu almak için önce maddi konularda rahatlamak isteyen, ardından da yabancı kontenjanında yer açması gereken siyah-beyazlıların ilk hedef olarak yaz döneminde gönderemediği Welinton ve Montero ile devre arasında yollarını ayırmaya çalışacağı öğrenildi.

Sezon başında bu operasyonu yapamadığı için bir sağ stoper alamayan siyah-beyazlı idareciler, UEFA ile yaptığı anlaşmayı da düşünerek teknik heyetin raporu doğrultusunda devre arasında bu durumu bir kez daha masaya yatıracak.

Dünya Kupası nedeniyle lige verilecek arada ve devre arası transfer döneminde takımın şampiyonluk yarışında bulunma ihtimalinin yüksek olması nedeniyle böyle bir planlama yapıldığı bildirildi.

Kaynak: Milliyet

YORUMLAR

  1. Cenk cemil dedi ki:

    E biz, bütün yaz boyunca ne diye bağırdık-çağırdık ! Şimdi aklınız başınız ageldi ! Yani, yumurta kapıya dayanınca !.. Futbol takımlarının yönetimi ve siyaset asla hata kaldırmaz beyler kaldırmaz ! Hata yaptığınız anda biter ve kendinizi ve takımınızı bitirirsiniz !

  2. Sezer dedi ki:

    BEŞİKTAŞIN kalesine maç boyunca 3 top geliyor ikisi gol oluyor,onlarda uzak şutlardan…demekki sıkıntı kalecilerde..ikide bir şağ stoper diyorsanız maçları seyretmiyorsunuz anlamını çıkarırım.