Çebi: Şampiyonluk yolunda rakiplerimizle çok dişli bir mücadeleye gireceğiz

Ahmet Nur Çebi, gündeme dair önemli açıklamalar yaptı.

Çebi: Şampiyonluk yolunda rakiplerimizle çok dişli bir mücadeleye gireceğiz
A+
A-
31 Mart 2023 14:41

Gündeme ilişkin merak edilenleri cevaplayan Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, önemli açıklamalarda bulundu.

Hakemler hakkındaki görüşlerini aktaran Çebi, “Hakemleri değerlendirmekten yoruldum, çok da sağlıklı olmadığını gördüm. Bu sistem meselesi. Ben artık Halil Umut Meler ve Mete Kalkavan’la yürümek istemiyorum! Bırakın yenileri gelsin, beyaz bir sayfa açmadığımız takdirde Türk futboluna katkı veremeyecekler” yorumunu yaptı.

Transfer dönemiyle ilgili düşüncelerini dile getiren başkan, “Hırvatistan maçında bizim takımı çok başarılı buldum. Adamlar iki kere geldi ikisi de gol oldu. Futbolun içinde olan şeyler. Yerli oyuncuların, yabancı oyuncularla rekabet edebilmesi için bu sınırın kaldırılması gerekir dedik, anlayan olmadı.  Hocamız kurulu bir kadronun üzerine geldi. Bunun eksilerini kulüp olarak biz yaşadık ama kısa sürede bunu telafi edeceğini biliyordum. Nitekim de bunu son maçlarda gördük. Sivas ve Karagümrük maçlarındaki kayıplar bizi sarstı. Ara transfer dönemini iyi geçirdik ve aldığımız galibiyetlerle durumu toparladık. Şampiyonluk yolunda rakiplerimizle çok dişli bir mücadeleye gireceğimizi düşünüyorum” diye değerlendirdi.

Onur Bulut transferine de değinen Ahmet Nur Çebi, “Onur Bulut transferinde Kayserispor’u incitmemek için çok sessiz kaldım ama maalesef çok fazla kırıcı söylemde bulundular. Özellikle oyuncu hakkında tatsız şeyler oldu. Bir konuda eğer haklıysanız UÇK’ya başvuru yaparsınız. Herkesin bildiği bir şey var. Çocuğu odaya alıp imza attırıyorsanız sonra da attırmadık diyorsanız bu kandırmadır. Çocuğa teşekkür edeceklerine yerden yere vuruyorlar. Umarım UÇK doğru kararı verir” ifadelerini kullandı.

Kaynak: TRT Spor – Tuna Akdemir

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.