Domagoj Vida’nın takımdaki geleceği netleşiyor

Sezon sonunda Beşiktaş ile olan sözleşmesi sona erecek olan Domagoj Vida’nın takımdaki geleceği netleşiyor.

A+
A-
03.05.2022

Beşiktaş ile sezon sonunda sözleşmesi sona erecek olan Hırvat oyuncu Vida’nın bu sezon gösterdiği performans beklentilerin oldukça altında kaldı. Son maçlarda yaptığı hatalarla büyük tepki çeken Domagoj Vida taraftarın iyice gözünden düştü.

Yıldız stoperin sözleşmesinin sezon sonunda biteceği için Beşiktaş yönetimi yeni sezon için bir stoper arayışı içerisinde. Aynı zamanda Vida’nın sözleşmesinin uzatılıp uzaılmayacağı ile ilgili görüşmeler de devam ediyor.

Beşiktaş yönetimi özellikle de son haftalarda sergilediği performans nedeniyle Hırvat oyuncudan memnun olmasa da sözleşmesinin uzatılıp uzatılmayağı konusunda büyük bir kararsızlık yaşanıyor.

Artan döviz kurları nedeniyle sürekli artan oyuncu fiyatlarını göz önünde bulunduran Beşiktaş yönetimi, Teknik Direktör Valerien Ismael’den alacağı rapor doğrultusunda Vida ile ilgili kararını verecek.

Mevcut maaşı önümüzdeki sezon için oldukça yüksek olan Domagoj Vida için Beşiktaş yönetimi Valerien Ismael’den olumlu bir rapor gelmesi durumunda 1-1.5 milyon euro civarı bir rakamla anlaşmak istiyor.

GundemBesiktas.com

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.