ÖZEL | Beşiktaş’a yeni başkan adayı! İmza toplamaya başladı

20 Ekim’de Olağanüstü Genel Kurula gidecek olan Beşiktaş’ta hareketli günler yaşanıyor.

ÖZEL | Beşiktaş’a yeni başkan adayı! İmza toplamaya başladı
A+
A-
3 Ekim 2019 20:48

Bu doğrultuda adaylar çalışmalarına devam ederken beklenmedik bir isim adaylık için imza toplamaya başladı.
Beşiktaş kongre üyesi olan ve yurtdışında yaşayan Devrim Börçek, adaylığını sosyal medya hesabından açıkladı.
Adaylığı hakkında GundemBesiktas.com Haber Müdürü Rıdvan Kaya’ya açıklamalarda bulunan Börçek şunları söyledi:
“Anadolu’nun bir çok köşesinden ve Avrupa’dan imza toplamaya başladım. Kongre süresi yakın olduğu için Avrupa’da ki 150-200 imzam da boşa gitti. İşlemler kongreye yetişmeyeceği için bu konuda zorlanabilirim ama yeterli imza sayısına ulaşacağıma inanıyorum. Her gruptan destek alıyorum. Ekibimde yer alan arkadaşlar da imza için çalışmaya devam ediyor.
Eğer seçilirsek kulüpteki kafa yapısını değiştireceğiz. Türkiye’de olaya tamamen maddi olarak bakılıyor, biz hem maddi hemde sportif gelişimi bir arada yürüteceğiz.
Kulübümüzün gelirlerinde bir sorun görmüyoruz fakat bu gelirlerin değerlendirilmesi konusunda büyük bir sıkıntı var. Biz şeffaf bir yönetim kurulu kuracağız ve giderlerimizi herkese açık yapacağız.
Seçildikten sonra kongre düzenini değiştireceğiz, tartışmalı üyeleri kongreden atacağız çünkü bu kişiler seçimlerin kaderini etkiliyor.
Taraftarlarımızın kulübe üye olması için üyelik ücretlerini ve aidatları düşürüp, Beşiktaş’ı halkın takımı hâline getireceğiz.
Biz Türkiye’nin her bölgesinden ve yurt dışından üyelerimiz olsun istiyoruz, aidat ve üyelik ücretlerinin düşmesiyle bu gerçekleşecek ve kısa sürede üye sayımız 1 milyonun üzerine çıkacaktır.
Bunu söylediğimizde bize bu kadar insanı bir salona nasıl toplayacaksınız diyenler oldu.
Bunun içinde teknolojiyi kullanıp elektronik seçimler ve kongreler yapmayı planlıyoruz. Böylece Beşiktaş hem çağa ayak uyduracak hemde karar verici mecraa taraftarımız olacak.”
GundemBesiktas.com ÖZEL HABER

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.