Serdal Adalı adaylığını açıkladı!

Beşiktaş’ta yapılacak başkanlık seçimi öncesi bir isim daha adaylığını resmen açıkladı.

Serdal Adalı adaylığını açıkladı!
A+
A-
12 Kasım 2023 11:58

Eski Beşiktaş yöneticisi ve Türkiye Jokey Kulübü Başkanı Serdal Adalı düzenlediği basın toplantısıyla siyah-beyazlı camiada yapılacak başkanlık seçiminde aday olduğunu açıkladı.

Adalı şu ifadeleri kullandı;

Beşiktaş Başkanlığı’na adayım. Birinci hedefimiz sürdürülebilir bir başarı. Kimse umutsuzluğa kapılmasın. En kısa zamanda hak ettiğimiz noktaya ulaşacağız.

ADALI’DAN ÇALIMBAY VE MEHMET ÖZDİLEK AÇIKLAMASI

Adalı, Burak Yılmaz’ın ardından göreve gelen Rıza Çalımbay ile ilgili de; “Yarın Rıza Çalımbay’la konuşup, transfer için, takviye için bir toplantı yapacağım. Bizim Ocak ayına kadar tüm transfer planlamasını yapmamız lazım. Ben 3 Aralık’ı beklemem. Seçilmişim gibi çalışacağım..Acilen bu takımı yukarı çıkartmamız lazım..” diye konuştu.

Adalı ayrıca seçilmesi halinde Mehmet Özdilek’in sportif direktörlük görevine getirileceğini söyleyerek; “Dün Mehmet Özdilek hocamızla bir görüşme yaptım. Allah seçimi kazanmayı kısmet ederse, sportif direktör olarak Mehmet Özdilek hocamızla yola devam edeceğiz. Yönetim kurulunda da eski futbolcu bir kardeşimiz olacak.

‘BEŞİKTAŞ’A KİMSE PARMAK SALLAYAMAZ’

Serdal Adalı, Ahmet Nur Çebi ile TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi arasında yaşananlarla alakalı olarak da şunları söyledi; “Beşiktaş’a kimse parmak sallayamaz, hele kendi evinde hiç sallayamaz. Biz, federasyonla ve başkanımızla iyi geçinmeye çalışacağız ama Beşiktaş’ın en ufak hakkını da yedirmeyeceğiz.

Beşiktaş kulübü, dünyada en son parmak sallanılacak kulüptür, hele kendi evinde. Biz gereken mücadeleyi tatlı şekilde de yaparız, en sert şekilde de yaparız. Beşiktaş camiasının içi rahat olsun.

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.