Serdal Adalı’dan önemli açıklamalar!

Siyah-Beyazlılar’da başkanlık adaylığını açıklaması beklenen eski yöneticilerden Serdal Adalı, seçimi kazanması halinde gerçekleştireceği projelerden bahsetti.

Serdal Adalı’dan önemli açıklamalar!
A+
A-
11 Kasım 2023 13:15

Önce Rıza, sonra Sergen

“Bu geçiş döneminde yönetimin en baştan Rıza hoca ile devam etmesi doğru olurdu. Yeni sezon planları için benim tercihim Sergen Yalçın olacak. Şimdiden oturup önümüzdeki yılın şampiyonluk getirecek kadrosunu kuracağız. Ben hikaye anlatmam. İcraat yaparım. Herkes bunu biliyor. Rakiplerimize korku ve endişe, camiamıza güven vereceğiz!”

‘Arat’a çağrımdır…’

“Benim için ortaya tuhaf bir iddia atıldı. Hasan Arat kulüp, Serdal Adalı Futbol A.Ş’nin başkanı olacak diye. Böyle bir durum ancak şöyle olabilir. Arat’a da çağrımdır ve gurur duyarım. Tam tersi. Yani ben kulüp başkanı, eğer Arat kabul ederse aynı yönetimde farklı pozisyon alabilir. Ortak amaç Beşiktaş…”

‘Emre aday olmamalı’

“Ben Emre Kocadağ’ın ağzından adaylık sözü duymadım. Bu dönem alacağını sanmıyorum. Olmamalı da. Bana, ‘7 ay ihtiyaç var, gel’ dediler İkinci Başkanlık yaptım. Aday olunca, ‘eski yönetimin devamı’ denildi. Emre senelerdir asbaşkan ve futbol sorumlusu olarak görev yaptı. O yüzden, varsa böyle düşüncesi bunu olağan seçime taşımalı. Akıllı kardeşimizdir. Öyle yapacağını düşünüyorum. Doğrusu bu.”

Liste hazır…

“Göreve gelecek başkan ve yönetimi her açıdan güçlü olmalı. Rakamlar yüksek. Şahsi kefalet vermeden bankalar bile kredi vermiyor kulüplere. Bir oyuncu gündeme geldi mi, gidip tereyağından kıl çeker gibi alınıp getirilecek. Beşiktaş ancak böyle bir yönetim tarzı ile ödeme sıkıntısı çekmez. Benim 40 kişilik çekirdek yönetici havuzum hep hazırda. Çok daha fazlası da mevcut.”

‘Quaresma bile aradı’

“Transferini yaptığım Quaresma bile başkanlık için arayıp ısrarcı oldu. Böyle yerli yabancı çok değerimiz var. Kendilerine kulüp çatısı altında farklı görevler vereceğim.”

Kaynak: Fanatik

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.