Serdar Saatçı: Beni hiçbir zaman ‘Beşiktaş’ın çocuğu’ gibi hissettirmediler

Serdar Saatçı, Beşiktaş dönemini Tivibu Spor’a anlattı.

Serdar Saatçı: Beni hiçbir zaman ‘Beşiktaş’ın çocuğu’ gibi hissettirmediler
A+
A-
5 Mayıs 2023 13:44

Beşiktaş’tan sezon başında tartışmalı bir şekilde Braga’ya transfer olan Serdar Saatçı, Tvibu Spor’a konuştu. Genç Stoper, Beşiktaş hakkında çarpıcı bir itirafta bulundu.

 Siyah-Beyazlıların kampından ayrılış sürecini anlatan Serdar Saatçı, “Kampın ikinci maçıydı. İlk maçta da yedek başlamıştım, oyuna girdikten sonra güzel bir performans göstermiştim. Diğer maçta 11’de oynayacağımı düşünüyordum. Kadroyu görünce moralim bozuldu. Oyuna geç girdim, erkenden çıkarıldım. Oyundan çıkınca, soyunma odasında gençlik ateşiyle camı kırdım. Kapıyı tekmelemedim. Bu da sinirden olmuştu. Bunu da kimse bilmiyordu. Süreçler hep yanlış anlatıldı. En büyük hatam sessiz kalmamdı. Camı kırmıştım, otele vardığımda yapabileceğim hiçbir şey kalmamıştı çünkü uçak biletim alınmıştı. Ceyhun Kazancı ile konuştum, kendimi hazır hissediyordum. O da bana ‘Hocanın kararı.’ demişti. Ben de saygı duyup İstanbul’a dönmüştüm” ifadelerini kullandı.

Kara Kartal’a vedasını da aktaran 20 yaşındaki savunmacı, “Sürecin devamında sözleşme olayları da dönmüştü. Beşiktaş’ta kalmayı gerçekten çok istiyordum. Konu kesinlikle para değil. Beşiktaş’ta ilk başladığım zamanlarda asgari ücretle oynuyordum. Öncesinde hiçbir zaman benimle sözleşme imzalamak istemediler. Ahmet Nur Çebi ve Ceyhun Kazancı ile oturmuştuk, onlara ‘Daha çok oynamak istiyorum’ demiştim. ‘Düşüneceğiz’ demişlerdi ama bana söyledikleri tek şey ‘Valerien Ismael seni istemiyor’ olmuştu” değerlendirmesini yaptı.

Beşiktaş’ta hissettiği duyguları da dile getiren Serdar Saatçı, “Beşiktaş’ta istediğim gibi bir süreç gerçekleşmedi. Beni hiçbir zaman ‘Beşiktaş’ın çocuğu’ gibi hissettirmediler. Değersiz hissettim, her zaman yalnız kaldım. Süreç benim için iyi geçmedi” dedi.

Kaynak: Tivibu Spor

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.