Beşiktaş JK Eski Yönetim Kurulu Üyesi Affan Keçeci, İstanbul’dan Milletvekili Aday Adayı oldu

14 Mayıs’ta gerçekleşecek Genel Seçimler öncesi Beşiktaş camiasından da bilinen isimlerin Milletvekilliği için Aday Adaylığı başvurusunda bulunması dikkat çekiyor.

Beşiktaş JK Eski Yönetim Kurulu Üyesi Affan Keçeci, İstanbul’dan Milletvekili Aday Adayı oldu
A+
A-
2 Nisan 2023 00:00

Beşiktaş Jimnastik Kulübü’nün geçmiş dönem Yönetim Kurulu Üyelerinden Affan Keçeci, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla, İYİ Parti İstanbul 2. Bölge Milletvekili Aday Adayı olduğunu açıkladı.

Affan Mahmut Keçeci Kimdir ?
Affan Keçeci, bir polis memurunun dört çocuğundan biri olarak doğdu. Polis Koleji ve Polis Akademisi’nden dereceyle mezun oldu. Beşiktaş, Kadıköy İlçe Emniyet Amirlikleri, Mardin ve Kocaeli İl Emniyet Müdürlükleri görevlerini başarıyla yürüttü.

Beşiktaş Jimnastik Kulübünde, Sayın Süleyman Seba’nın başkanlığındaki yönetimlerde, üç dönem, Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yaptı.

2006-2008 yılları arasında Türkiye Futbol Federasyonu Başkanvekili ve Milli Takımlar Sorumlusu olarak Türk Sporuna hizmet etti.

2006 yılında gerçekleşen Dünya Ampute Futbol Federasyonu (WAAF) seçimlerinde en fazla oyu alarak yönetim kurulu üyeliğine seçildi. Halen TFF Sosyal Yardım ve Dayanışma Vakfı Mütevelli Heyeti Üyesidir. Siyasi yaşamını İYİ Parti Beşiktaş Belediyesi ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi olarak sürdürmektedir.

Evli olan Affan Keçeci’nin üç çocuğu ve iki torunu vardır.

Affan Mahmut Keçeci, 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde İYİ Parti’den İstanbul Beşiktaş Beldesi Belediye Başkan Adayı oldu.

GundemBesiktas.com

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.