Dernekler Çalıştay Toplantısı Vodafone Park’ta yapıldı!

Beşiktaş’ta Dernekler Çalıştay Toplantısı Vodafone Park’ta düzenlenen etkinlikle düzenlendi.

Dernekler Çalıştay Toplantısı Vodafone Park’ta yapıldı!
A+
A-
5 Aralık 2022 00:31

Başkan Ahmet Nur Çebi’nin katılımıyla gerçekleşen toplantıda; İkinci Başkan Engin Baltacı, Asbaşkan Emre Kocadağ, Genel Sekreter, Sponsorluk ve Pazarlama, İnsan Kaynakları ve İdari İşlerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Mehtap Ferah, Sayman Üye, Dernekler ve Sosyal Tesislerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Ali Bayrak, Vodafone Park Stadyumu ve Taraftar İlişkilerinden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Bilgihan Sürmen, Mal ve Hizmet Satın Alma ve Dijital Projelerin Geliştirilmesinden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Kemal Barış Dillioğlu, Amatör Şubeler ve Süleyman Seba Tesisinden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Seyit Ateş, Kartal Yuvası ve Yerel Yönetim İlişkilerinden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Umut Şenol, Dernekler Koordinatörü Emin Biber ile Beşiktaş derneklerinin başkan ve üyeleri yer aldı.

Toplantının açılışının ardından saygı duruşunda bulunuldu ve İstiklal Marşı okundu. Dernekler ve Sosyal Tesislerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Ali Bayrak’ın öncülüğünde gerçekleşen toplantıda dernek başkanları ve üyeleri karşılıklı fikir alışverişinde bulundu.

Başkan Ahmet Nur Çebi toplantıda yaptığı konuşmada, “Beşiktaş markası önemlidir, sizler yoksanız bizler de yokuz. Sizlerin maddi ve manevi desteğiniz kıymetlidir. Birbirinize destek olun, ortak noktamız Beşiktaşlılıktır. Her zaman söylendiği gibi Beşiktaşlılık bir tarzdır, biz maçları kaybederiz ama başımız dik yürümeyi biliriz. Bizi birçok camiadan ayıran özelliğimiz budur. Derneklerimizin amatör branşlara verdiği destek için de ayrıca teşekkür ederim” diye konuştu.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.