Mehmet Büyükekşi yalan söylüyor! İşte o belge

Beşiktaş Kulübü ile TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi arasındaki tartışmalar katlanarak büyüyor.

Mehmet Büyükekşi yalan söylüyor! İşte o belge
A+
A-
5 Nisan 2023 18:11

Siyah-Beyazlı kulüp sürekli açıklamalar yaparak, kamuoyuna haklı olduklarına inandıkları durumu daha da net ifade etmeyi hedefliyor.

Haklı mücadelemizde asla geri adım atmayacağız

TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi ise adeta kendi ile çelişen açıklamalarla, Türk Futbolu daha da kaosa sürüklemeye devam ediyor.

Geçtiğimiz günlerde Beşiktaş’ın ligden çekilen takımlar hakkında TFF’nin verdiği karara itirazı ile ilgili bir araya gelen Kulüpler Birliği’nin toplantısında 6 kulüp Beşiktaş ile aynı düşünceyi paylaşmazken,  6 kulüp çekimser kalmış geriye kalan 5 kulüp Beşiktaş ile aynı düşünceyi paylaştıklarını belirtmişti.

F.bahçe – Beşiktaş maçı sonrası kendisine sorulan soruya cevap veren TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi, 11 kulübün Beşiktaş’ın fikrine karşı olduğunu söyleyerek kamuoyu ile adeta alay etti.n

Büyükekşi: Kulüpler Birliği’nin bu konuda karar alma yetkisi yok

Beşiktaş Kulübü ise bugün yaptığı açıklama ile adeta TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi’nin yalanını yüzüne vurdu. Siyah-Beyazlı kulüp, Kulüpler Birliği’nin ligden çekilen takımlarla ilgili TFF’ye gönderdiği yazıyı paylaştı.

Yazıda 6 kulübün çekimser kaldığı, 5 kulübün Beşiktaş’ın fikrine destek verdiği sadece 6 kulübün Beşiktaş’ın fikrine karşı çıktığı görülüyor. İşte o belge.

GundemBesiktas.com

ETİKETLER:
YORUMLAR

  1. Cenk Cemil dedi ki:

    Zerre kadara onurun varsa İSTİFA edersin ! TFF Başkanlığı gibi adil ve tarafsız bir görev yapaılacak yeri iğreti kararlarınla kirlettin ! Daha fazla zarar ve tahibat vermeden derhal istifa et ! Yoksa, bütü futbol camiası seni oradan kovacaktır !