Serdal Adalı, Mahir Kaplan’ın yönetim kurulunda yer alacağını açıkladı

Beşiktaş JK Başkan Adayı Serdal Adalı, seçim çalışmalarına devam ediyor. Adalı, İzmir’de yapmış olduğu konuşmada Mahir Kaplan’ın yönetim kurulunda yer alacağını duyurdu.

Serdal Adalı, Mahir Kaplan’ın yönetim kurulunda yer alacağını açıkladı
A+
A-
21 Kasım 2023 14:15

Seçim çalışmaları kapsamında Ege Bölge toplantısında Beşiktaş JK genel kurul üyeleriyle buluşan Başkan Adayı Serdal Adalı, çarpıcı açıklamalarda bulunurken, aynı zamanda da yönetim kurulunda yer alacak olan yeni bir ismi açıkladı.

Geçtiğimiz günlerde Sportif Direktör olarak Mehmet Özdilek, İkinci Başkan olarak Metin Keçeli ile anlaştığını duyuran Serdal Adalı, Ege Beşiktaşlı İş İnsanları Derneği Başkanı Mahir Kaplan’ın yönetim kurulunda yer alacağını açıkladı.

Serdal Adalı’nın yönetim kurulunda yer alan Mahir Kaplan kimdir?

14.09.1975 Diyarbakır doğumlu olan İnşaat Mühendisi Mahir KAPLAN , Evli ve 2 çocuk babasıdır. İstanbul Vefa Lisesini bitirdikten sonra Dokuz Eylül Üniversitesi İnşaat Mühendisliği  Bölümünden 1998 yılında bitirme tezini “Tarihi Yapıların Güçlendirilmesi” üstüne yaparak mezun olmuştur. Eşiyle birlikte 2007 yakında UMART mimarlığı kurdu. Birçok eski eserin restorasyonunda görev alan Mahir Kaplan faaliyetlerine hem ulusal hem de uluslararası alanda devam etmektedir.

GundemBesiktas.com

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.